ERDEM VE İL YÖNETİMİ BATI İLÇELERİNDE

0
1490

CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti.

Erdem: “Bu dönem CHP iktidara çok yakın, iktidar olmasının önünde hiçbir engel yok. Bunu çok iyi değerlendirmeliyiz. Cumhuriyet Halk Partisinden vatandaşlarımızın büyük beklentileri var. CHP’nin ülkemiz için bir umut olduğunu görüyoruz. Bizim bu milletin kötü gidişatına dur diyeceğine umudumuz var” dedi.

İl Başkanı Erdem, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ilçe başkanlıklarında devam eden parti içi seçimler nedeniyle İlçe ziyaretlerinde;  İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sakin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül’de eşlik etti.

“BU DÖNEM İKTİDARA ÇOK YAKINIZ”

Kongre süreci içine girilen bu günlerde ilçe Başkanlıklarını ziyaret ederek ilçelerinin yerel ve genel sorunları dinlemek, görüş ve önerileri paylaşmak için partililerle bir araya gelen Erdem, ilçe toplantılarında; Bugünkü ziyaretimiz nezaket ziyareti. Sizlerin de bildiği gibi partimiz kongre sürecine girdi. Biz de tüm ilçe örgütlerimizi ziyaret ediyoruz. Sıkıntıları dinliyoruz. 16 Nisan referandumunda çok güzel bir süreç geçirdik. Antalya hayır dedi. Bu süreç devam etmeli. Kendimize yakın adaylar olsun demek yerine, bu partiye hizmet edecek, insanlar aday olsun demeliyiz. Birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz. Diyen Erdem; “Bu dönem CHP iktidara çok yakın, iktidar olmasının önünde hiçbir engel yok. Bunu çok iyi değerlendirmeliyiz. Cumhuriyet Halk Partisinden vatandaşlarımızın büyük beklentileri var. CHP’nin ülkemiz için bir umut olduğunu görüyoruz. Bizim bu milletin kötü gidişatına dur diyeceğine umudumuz var.” Dedi.

Erdem, “2019 seçimlerinin ülkemiz için çok önemli bir seçim olacağını hem yerelde, hem genelde 2019 seçimlerine çok iyi bir planlama yapmamız gerekiyor. 2019 planlarımıza şimdiden başlarsak insanlarımızın özlediği iktidarı yakalayacağımıza inanıyorum. Herkesi kucaklayacak bir süreci yakalayacağız. Antalya’da bütün belediyeleri almamız gerekiyor ve alacağımıza da inanıyorum.” Diye konuştu.

İl Başkanı Erdem; 16 Nisan’da yapılan Anayasa değişikliği referandum sürecinde gösterdikleri çaba ve gayretlerinden dolayı, İlçe Başkanları ve ilçe yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti.