‘CHP Antalya Hedef 2019’ toplantılarının üçüncüsü yapıldı

0
425
Print Friendly, PDF & Email

İl Başkanlığımızın düzenlemekte olduğu ‘CHP Antalya Hedef 2019’ toplantılarının üçüncüsü bugün yapıldı.

İl Başkanımız Ahmet Kumbul’un çağrısıyla Genel Başkan Yardımcımız Çetin Osman Budak, Milletvekilimiz Niyazi Nefi Kara, Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanımız Muhittin Böcek, Döşemealtı Belediye Başkanımız Turgay Genç, Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül, İbradı Belediye Başkanımız Serkan Küçükkuru, İlçe Başkanlarımız, İl Yöneticilerimiz, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, önceki dönemlerde partimizde görev yapmış İl ve İlçe Başkanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ile İl Genel Meclis üyelerimiz bir araya gelerek sürece ilişkin değerlendirmeler, yöntem ve içerikler konusunda çalışma yaptılar.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanımız Ahmet Kumbul, bu toplantılarla 2019’da elde edeceğimiz zaferin yol haritasını hazırladıklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin bazı projelerini eleştiren Kumbul, Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında yapılacak ticari ünite ve tesislerinin işletilmesine yönelik 2 gün önce gerçekleştirilen ihale ile kamunun zarara uğratıldığını söyledi. Kumbul, “Şartname ile adrese teslim ihale yapıldı” dedi.

AKP İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’a da çağrıda bulunan Ahmet Kumbul, AKP’li Büyükşehir Belediyesinin çılgın proje yapmaktan vazgeçirmesini istedi. Kumbul, “AKP’li belediye başkanları, bu topraklara baktıkları zaman sadece rant görüyorlar.Bizim için ise bu topraklar vatandır. Topraklarımızı satmaktan vazgeçsinler. Antalya’da bir seneleri kaldı, Antalya’nın geleceğinin ipotek vererek kentimizi satmasınlar. Biz belediyeyi kazandığımızda sadece borç ödemek istemiyoruz. Kaynakları yok edilmiş bir belediye istemiyoruz” diye konuştu.

Basına kapalı olarak devam eden toplantıda çok sayıda Partilimiz söz alarak görüş ve önerilerini dile getirdi.