KÖSE’DEN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

0
1337
Print Friendly, PDF & Email

Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, hafta sonu yapılacak olan ‘İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantısı için Antalya’ya geldi.

İl başkanlığında İl Başkanı Ahmet Kumbul, İl Kadın Kolları başkanı Nilüfer Deveci, Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve partililer karşıladı.

KÖSE: EN ÖNEMLİ İTTİFAK, KADIN İTTİFAKI

İl Başkanlığını ziyaretinde kısa bir konuşma yapan Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, 2019 seçim stratejilerini de şimdiden  belirleyeceklerini dile getirdi.  Kadın kollarının 2019 seçimlerinde daha etkin çalışma yürütmesi için  gerekli her türlü tedbiri şimdiden alacaklarını vurgulayan Köse, iktidarın “kadın  gücünden” geçtiğini herkese ispatlayacaklarını belirtti.  Köse, 2019 seçimlerine kadınların damga vuracağını dile getirerek,  kadınların ülke geleceğine dair hassasiyetlerine dikkati çekti.  Fatma Köse, “Bizim için en önemli ittifak, kadın ittifakı. Bu ittifakı  sağlayacağız ve 2019 seçimleri kadınların gücüyle şekillenecek. 2019’da demokrasi  ve özgürlükler kazanacak.” dedi.

İl başkanlığında hatıra fotoğrafı çektiren Köse, İlçe Kadın Kolları Başkanlarıyla birlikte bir araya geldi.