CHP’Lİ KADINLARDAN İNCE’YE BÜYÜK DESTEK

0
1510
Print Friendly, PDF & Email

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Kadın Kolları üyeleri, Aksu ve Pınarlı’da sahaya inerek, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istediler.

CHP İl Başkanlığı’nda toplanan 30’dan fazla CHP Kadın Kolları üyesi, Aksu ilçe merkeziyle Pınarlı Mahallesi’ne giderek çalışma yürüttü. CHP’li kadınlar ev ev, kapı kapı, dükkan dükkan gezerek, CHP ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin broşürlerini dağıttılar. Ev kadınlarıyla görüşen, CHP ve Muharrem İnce’ye destek isteyen CHP’li kadınlar, esnafı da ziyaret ederek, CHP’nin esnafa yönelik vaatlerini, ekonomiyi krizden çıkarmak amacıyla yapacakları çalışmaları ve tarım sektörünün sorunlarının çözülmesi konusunda CHP’nin hedeflerini dile getirdiler.

CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Aksu ve Pınarlı’da vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin en büyük projesi olan ‘Huzurlu Bir Türkiye’ hayalimizi Aksu halkıyla paylaştık. Halkımıza, ülkemizin içinde bulunduğu darboğazdan kurtulması gerektiğini; hukukun üstün olduğu, adaletin işlediği, daha çağdaş ve daha özgür bir Türkiye modelini anlattık. 24 Haziran’a dek  yoğun ama verimli bir programla, çalışmalarımıza 19 ilçede devam edeceğiz.”