MÜCADELEMİZİ AZİM VE KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ

0
1770

CHP Antalya İl Gençlik Kolları bir yıldönümlerinde İl Başkanlığı’nda danışma kurulunda son bir yılın değerlendirmesini yaptılar.

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül, göreve geldikten son bir yıl içerisinde yaptıkları çalışmalardan kısa kısa bahsederek, “Kent kırsal, il ilçe, hatta bölge fark etmeksizin, çıkar gözetmeksizin daima Türkiye için daima insan için çalıştık. Mücadelemizi azim ve kararlılıkla durmaksızın sürdüreceğimize en zor şartlarda bile başarabileceğimize söz verdik.” Dedi.

CHP Antalya İl Gençlik Kollarının düzenlediği Danışma kuruluna, İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İL başkan Yardımcısı Doğukan Demirkaya, İlçe Gençlik Kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve partili gençler katıldı.

MÜCADELEMİZİ AZİM VE KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ

Mücadelemizi çalışma dolu, emek dolu, dayanışma dolu, heyecan ve enerji dolu bir yıl tamamladık. Diye belirten Gül, “ Bizleri biz yapan Atatürk’ün ışığında, Cumhuriyet ve Demokrasiye olan inancımızla tam bir yılı geride bıraktık. Kent kırsal, il ilçe, hatta bölge fark etmeksizin, çıkar gözetmeksizin daima Türkiye için daima insan için çalıştık.” Söyleyen Gül, “İlk senemizin sonunda hem daha çok çalışmak hem paylaşmak hem de gelecekte daha çok söz sahibi olmak için bir araya geldik. Danışma kurulumuzda mücadelemizi azim ve kararlılıkla durmaksızın sürdüreceğimize en zor şartlarda bile başarabileceğimize söz verdik. Mücadelemize omuz veren bütün yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” Dedi.