GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

0
2615

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, İl Gençlik Kollarının üniversite önünde açtığı standı ziyaret etti.

İl Başkanı Erdem, İl Yöneticileri ve İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ile birlikte İl Gençlik Kollarımızın Akdeniz Üniversitesi Meltem Giriş kapısı önünde bu yıl ilk defa üniversite hayatına başlayacak olan öğrenciler için kurulan standı ziyaret ettiler.

İl Başkanı Erdem, Akdeniz Üniversitesi Meltem Giriş kapısı önünde ki çalışma hakkında CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bu yıl İlk defa Üniversite hayatına başlayacak olan öğrenci arkadaşlarımıza Antalya’da yabancılık çekmemeleri için onlarla tanışma fırsatı buluyoruz. Diyen Gül, “onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek, yardımcı olabilmek için bu stanttı açtık. Antalya’ya gelen öğrenci arkadaşlarımıza ‘biz sizin için buradayız’ diyebilmek ve ÜNİ-CHP ailemizi yeni arkadaşlarımızla kaynaştırarak güçlendirmek istiyoruz. Standımız Akdeniz Üniversitesi Meltem Giriş kapısında bu hafta Cuma gününe kadar açık tutacağız.” Dedi.

Erdem ise “Gençlik Kollarımız ve üniversiteli gençlerimizi bu örnek davranışınızdan dolayı kutluyorum. Stantta Görevli gençlik Kolları üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek stanttan ayrıldı.