İL BAŞKANI NAİL KAMACI VE YÖNETİM ATA’NIN HUZURUNDA

0
123

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Disiplin Kurulu Üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundular.

İl Başkanı Nail Kamacı, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılı. Hep beraber Ülkemizin geleceğiyle ilgili kararlarda etkili olmaya çalışacağız. Cumhuriyetimiz özellikle. Bu saldırı karşısında Cumhuriyet Halk Partisi her zaman dik olmuştur. Dik devam edecektir.” dedi

Törende konuşma yapan İl Başkanı Nail Kamacı, “Ekim ayı bizim için önemli Birincisi şu yeni yönetim oluşturduk, ikincisi ikinci yüzyıla giriyoruz, Üçüncüsü Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılı. Bu anlamda bu ay hep beraber Ülkemizin geleceğiyle ilgili kararlarda etkili olmaya çalışacağız.

Bugün Cumhuriyet geçmişten daha fazla saldırı altında. Cumhuriyetimiz özellikle. Bu saldırı karşısında Cumhuriyet Halk Partisi her zaman dik olmuştur. Dik devam edecektir. Bu konuda hem üyelerimizle, hem yönetimimizle bu sıkıntıyı aşacağımıza inanıyorum.” Diye konuştu.