CHP Gençlik Kampı

0
2100

CHP Antalya Gençlik Kolları 19-21 Ağustos günlerinde Döşemealtı Mesire Alanının da toplam 53 çadır ve 156 gençle bir ilki gerçekleştirdi.

Üç gün boyunca çadır kampı yapan gençler Ata Doğa İzcilik Klübünün izcileri önderliğinde doğa ile bir kez daha tanıştılar. Ekip ruhunu geliştirmek adına oyunlar oynayıp, akşamları ateş etrafında şarkılar söylediler. Gençler kamp süresi boyunca Döşemealtı’nın Güver Uçurumu, Evdirhan ve Kırkgözhan gibi güzelliklerini yakından tanırken,  1973-1980 yılları arasında Antalya Belediye Başkanlığı yapmış duayen isim Av. Selahattin Tonguç’u ziyaret ederek, siyasetteki değerli tecrübelerini bir nebze de olsa kendisinden dinleme fırsatı buldular.

Bu buluşmaya Antalya Tüm İlçelerimizden arkadaşların katılımı buluşmanın yerelden ulusala en güzel görüntüsüydü.

Ayrıca CHP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Sn. Osman Killik’in de bizlerle çadırda kalıp türkülerimize eşlik etmesi bizleri daha mutlu etti.

Bu kampı düzenlememizi sağlayan Döşemealtı Belediyesi Başkanımız Sn. Turgay Genç başta olmak üzere bizleri ziyarete gelen milletvekillerimiz Prof.Dr. Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, il ve ilçe yöneticilerimize içten teşekkürlerimizi sunarız.