GENÇLER TAKSİCİLERİN YANINDA

0
2632

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve İl Gençlik Kolları yöneticileriyle gece yarısı Kepez ve Muratpaşa İlçesinde ki Taksi duraklarını ziyaret ettiler.

DAİMA HALKIMIZIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ ATATÜRK

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül,  ülkemizin içinde bulunduğu zor koşullara ve üstelik bu duruma hiç faydası olmayan kutuplaştırıcı siyasetin içindeyken, hem konuşmak, hem paylaşmak, hem anlaşmak için taksici esnafımızı ziyaret ettik. Hangi durağa girersek girelim, bizi başköşede karşılayan Atatürk portresinin halkımız için nasıl bir birleştirici güç olduğunu gördük.” Dedi.

“CHP ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMELİYİZ”

“umut dolu insanımızın içinde, aslında ne denli evine ekmek götürmenin mücadelesi olduğunu gördük. Piyasalarda, döviz kurunda, alım gücünde olan etkinin bizlere kadar nasıl yansıdığını gördük. Ekonomimiz artık yeni bir nefes alma ihtiyacındayken, bizlerin başkanlık adı altında hiçbir suni gündem ile vakit kaybetme lüksünün bulunmadığını, Halkın çıkarlarının her zaman kişisel menfaatlerden, koltuk kaygılarından önde olduğunu anlattık.” Diyen Gül; “Artık hepimizin, yeniden birlik olarak, CHP çatısı altında birleşerek, topyekün çalışmamız ve hızlı bir kalkınma yakalamamız gerekiyor.

Biz Cumhuriyet Halk Partili gençler olarak her zaman emekçi Taksici esnafımızın, haklarını bugün olduğu gibi yarın da koruyacağımıza, Türkiye’nin gelirlerinden onların da hak ettiği payı almaları için çalışacağımıza söz veriyoruz. diyerek hayırlı işler dileklerinde bulundular.