KADIN KOLLARI AKSEKİ’DE

0
175

CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetim Kurulu, Akseki’de çalışma gerçekleştirdi.

Sahaya çıkmadan önce, CHP Akseki İlçe Binası’nda toplantı gerçekleştiren CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Akseki İlçe Başkanı Mine Kaya ve İlçe Başkan Yardımcıları, Akseki Kadın Kolları İlçe Başkanı Ebru Dönmez ve Yönetim Kurulu ve Kepez Kadın Kolları İlçe Başkanı Melek Çoban ile bir araya gelerek, Saha Çalışma Yöntemleri ve CHP’nin iktidar projesi olan Aile Destekleri Sigortası’nı anlattı. Ardından gündemi değerlendirerek, Akseki İlçe Örgütüyle fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleşen toplantıda saha çalışma yöntemlerinin önemini anlatan Deveci, CHP Akseki İlçe Örgütü’nden, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli projelerinden biri olan Aile Destekleri Sigortası’nı tüm Akseki halkına anlatmasını istedi.

Deveci; “Aile Destekleri Sigortası Aksekililerimiz için çok önemli. Halkımıza iktidar tarafından anlatıldığı gibi, aldıkları yardımların kesilmeyeceğini, hatta daha da artacağını anlatmalıyız. Bu maddi desteklerin devlet tarafından verilmesinin, bir lütuf değil halkımızın hakkı olduğunu hatırlatmalıyız. CHP iktidarında kimse yatağa aç girmeyecek. Bizler yoksulluğu yönetmek için değil bitirmek için iktidar olmak istiyoruz. Kapı kapı dolaşarak halkımıza bu umudu aşılayacağız. Aksekililerin yitirdiği o umudu bizler tekrar yeşerteceğiz.” Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Kadın Kolları Akseki’de Esnaf Ziyaretinde

CHP Akseki İlçe binasında Akseki İlçe Örgütüyle bir araya gelen CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetim Kurulu, Akseki İlçe Örgütüyle birlikte gerçekleştirdikleri toplantının ardından sahaya indi.

Akseki’de esnafları ziyaret eden Nilüfer Deveci, Akseki halkıyla da sohbet etti.

Yerel halkın güler yüzle karşıladığı Deveci, esnafın sıkıntılarını dinlerken, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu sıkıntılara yönelik projelerini de anlattı.

Esnafı ve halkı bunaltan ekonomik krizden çıkış yolunun Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı olduğunu dile getirerek; “Çare var, çare biziz, çözüm biziz, umut biziz!” dedi.